Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

OptiLASIK – унікальна технологія для корекції зору

Ваші очі такі ж унікальні, як і Ви, і вони заслуговують особливої уваги. Виникає питання: якщо Ваші очі такі унікальні, чому Ви повинні обирати процедуру, однакову для всіх? Якщо Ви зважились на лазерну корекцію зору, обирайте процедуру, яка призначена для взаємодії саме з унікальними характеристиками Ваших очей.

У Вас є вибір – у Вас є OptiLASIK. "Персоналізована" (індивідуальна) лазерна корекція зору за технологією OptiLASIK передбачає врахування всіх особливостей оптичної системи Ваших очей (хвилевого фронту, аберацій) для максимально точної корекції.

Програмне забезпечення лазера WaveLight® Allegretto® Eye-Q дозволяє відтворити так звану персональну "карту" Ваших очей, яка давала б точну картину всіх особливостей оптичної системи ока (заломлюючої сили рогівки, товщини рогівки у всіх точках).

"Персоналізована" лазерна корекція зору OptiLASIK передбачає врахування хвилевого фронту, що дозволяє оптимізувати профіль абляції і уникнути сферичних аберацій, таким чином, мінімізувавши появу негативних зорових наслідків після рефракційної хірургії.

Операція LASIK змінює форму рогівки без урахування природної кривизни поверхні рогівки. Тоді як лазерна корекція зору за технологією OptiLASIK змінює кривизну поверхні рогівки ближче до ідеальної природної форми.

Лазерна корекція зору LASIK

Лазерна корекція зору OptiLASIK

Сьогодні в світі немає аналогів "персоналізованої" лазерної корекції зору за технологією OptiLASIK. Якщо Ви розглядаєте можливість лазерної корекції зору, обирайте ту процедуру, яка враховує унікальні особливості Ваших очей. Обирайте OptiLASIK.

ТВОЇ ОЧІ УНІКАЛЬНІ ЯК І ТИ