Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Мікрокератом "Evolution 3E" для лазерної корекції зору

Результат лазерної корекції залежить від багатьох показників – методики лікування, типу лазерної установки, офтальмохірурга, який проводить процедуру. Але не менш важливим у лазерній корекції є такий прилад, як мікрокератом. Даний прилад необхідний для проведення лазерної корекції за методикою LASIK.

Під час проведення процедури за методикою LASIK впливу піддаються не зовнішні шари рогівки, а внутрішні. Для того, щоб відокремити зовнішні шари і створити так званий лоскут, використовують мікрокератом.

У медичному центрі ВІЗЕКС® використовують один із кращих і безпечних у світі приладів для проведення рефракційних операцій мікрокератом "Evolution 3E" відомої фірми "Moria" (Франція).

Сучасна модель "Moria Evolution 3E" дозволяє враховувати індивідуальні особливості ока пацієнта та персоналізувати лазерну корекцію зору уже на першому етапі створення рогівкового лоскута. Даний мікрокератом дозволяє максимально прогнозовано і точно сформувати рогівковий лоскут і при цьому мінімізувати відчуття дискомфорту для пацієнта.

Мікрокератом лінійного типу ("ONE USE SBK") комплектується одноразовими системами, які дають можливість формувати рогівковий лоскут товщиною 130-90 мк, до того ж якість виконання лоскуту аналогічна такому, як і при застосуванні фемтосекундного лазера.