Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Чому саме ВІЗЕКС®?

АЛЬТЕРНАТИВНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР 

Створивши медичний центр ВІЗЕКС®, ми відійшли від формату традиційної лікарні. Натомість, запрошуємо Вас у нову сучасну установу, де Ви можете відчути себе не "хворим", а людиною, яка стоїть на шляху до одужання. І цей шлях ми пройдемо разом із Вами.

ДОСВІД

Фахівці медичного центру ВІЗЕКС® мають великий досвід роботи в державних та приватних медичних установах, постійно приймають участь у міжнародних конференціях, є членами авторитетних офтальмологічних організацій і застосовують на практиці останні досягнення світової офтальмології. За свою лікарську практику офтальмологи медичного центру ВІЗЕКС® здобули значний досвід у вирішенні проблем порушення зору і зроблять все можливе, щоб допомогти Вам у вирішенні Вашої індивідуальної проблеми.

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР

Головний лікар медичного центру ВІЗЕКС® Андрій Степанович Гудзь - доктор медичних наук, завідувач кафедри офтальмології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Львівського обласного наукового товариства офтальмологів, член численних професійних асоціацій, визнаний авторитет катарактальної хірургії, нагороджений Товариством офтальмологів України за впровадження новітніх технологій мікрохірургії ока.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ

Медичний центр ВІЗЕКС® оснащений обладнанням провідних виробників, якість яких перевірена часом і признана офтальмологами усього світу – Nidek (Японія), Haag-Streit (Швейцарія), Zeiss (Німеччина), OptoVue (США), Alcon (США).

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД 

Колектив медичного центру ВІЗЕКС® – лікарі, середній та молодший медичний персонал, адміністратори –  сформовано за принципом професійності та уважного ставлення до пацієнтів. Ми прагнули створити затишну атмосферу, наближену до сімейної, в якій до кожного пацієнта ставляться з розумінням та повагою як до члена родини.

ІНФОРМОВАНІСТЬ

Ми детально розповідаємо пацієнту про ймовірні ризики та особливості проведення діагностично-лікувальних процедур, перед виконанням яких ми детально ознайомимо Вас з їх перебігом за допомогою сучасних мультимедійних технологій. Ми цінуємо Ваш вибір і Вашу довіру до медичного центру ВІЗЕКС®. Ми зробимо все можливе, щоб не лише задовольнити Ваші вимоги, але і перевершити їх.

 

ПРОФЕСІЙНО. ЧЕСНО. ДОСТУПНО.