Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Лікування захворювань сітківки

Серед усіх порушень функцій органа зору захворювання сітківки є найбільш небезпечним і без вчасного та ефективного лікування може призвести до незворотних наслідків.

Зазвичай, у хворих на цукровий діабет є ті чи інші ознаки ураження сітківки (діабетичної ретинопатії). Найкращий спосіб запобігти стрімкому розвитку захворювання — це вчасна діагностика та проведення оптимального лікування на різних стадіях захворювання (лазерна фотокоагуляція, інтравітреальне введення анти-VEGF факторів).

У медичному центрі ВІЗЕКС® виконують фотографування сітківки за допомогою фундус-камери і пошарове дослідження сітківки сканувальним лазерним променем за допомогою оптичного когерентного томографа. Отримані дані дозволяють виявити захворювання сітківки задовго до його клінічних проявів, коли інші діагностичні методи є неефективними.

У ВІЗЕКС® використовують один із найбільш ефективних способів боротьби з діабетичною ретинопатією - лазерну фотокоагуляцію сітківки.  Цей метод допомагає попередити розвиток новоутворених судин (проліферативної діабетичної ретинопатії) та зменшити набряк сітківки (діабетична макулопатія), до того ж ефективність лікування становить близько 90%.

Лазерна коагуляція не потребує загальної анестезії, проводиться амбулаторно і триває в середньому близько 15 хвилин.

Макулопатія

При  складних стадіях діабетичної ретинопатії лікар може рекомендувати проведення вітреоретинальної хірургії. Вітректомія - хірургічне втручання на задньому відрізку ока, яке пов’язане із лікуванням складних захворювань сітківки і скловидного тіла.