Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Спеціалізована діагностика

Унікальний комплекс діагностичного обладнання медичного центру ВІЗЕКС® дозволяє швидко і якісно виявити захворювання органа зору на ранніх стадіях - саме тоді, коли лікування є максимально ефективним.

Візометрія (визначення гостроти зору) з кераторефрактометрією (визначення рефракції ока та топографічних даних рогівки)

Визначення гостроти зору з оптимальною корекцією на основі даних кераторефрактометрії  за допомогою комп’ютерного автоматичного рефрактора RT-5100 ( Nidek, Японія). Включає до 70 тестів.

Комп’ютерна тонометрія 

Об’єктивний метод дослідження внутрішньоочного тиску комп'ютерним тонометром AT 900D BQ (Haag-Streit, Швейцарія) з мінімальною похибкою  (визнаний міжнародний "золотий стандарт" тонометрії).

Пахіметрія

Вимірювання товщини рогівки за допомогою ультразвукового зонду US 4000 (Nidek, Японія). Отримані дані використовуються для комплексної діагностики глаукоми, кератоконусу, інших захворювань рогівки та для персонального підбору інтраокулярних лінз (ІОЛ).

Кератотопографія

Вимірювання поверхні рогівки за допомогою багатофункціонального приладу OPD-Scan II (Nidek, Японія). Визначає особливості топографії  рогівки, аналізує вплив кожного елемента оптичної системи ока на якість зображення, дозволяє об’єктивно документувати якість зору і відслідковувати її найменші зміни в часі. Технологія Nidek "OPD-Scan II", реалізована в медичному центрі ВІЗЕКС® здійснила, без перебільшення, революцію у сучасній офтальмології, оскільки лише таке комплексне діагностичне обстеження органа зору, інтегровані в одному приладі дають унікальну можливість максимально об’єктивно оцінити проблеми зору пацієнта на рівні, недоступному при звичайній діагностиці, яка описує лише кількісні, але не якісні параметри оптичної системи ока з метою виявлення нерівномірних ділянок. Обладнання використовується також для діагностики астигматизму, кератоконусу, вікової дегенерації та інших захворювань рогівки.

Аберометрія

Дослідження оптичної системи ока за допомогою OPD-Scan II (Nidek, Японія) з метою виявлення аберацій – дефектів оптичної системи, що спотворюють зображення і впливають на якість зору. Здебільшого отримані  дані використовуються для індивідуального підбору ІОЛ для хірургічної корекції сферичних аберацій рогівки.

Комп'ютерна периметрія

Комп’ютерне визначення поля зору за допомогою професійного периметра OCTOPUS 900 Pro 90 (Haag-Streit, Швейцарія), основний метод, який оцінює функції сітківки та зорового нерву. Найчастіше застосовується для діагностики і моніторингу глаукоми та неврологічних захворюваннь.

Біомікрофотоскопія

Дослідження передніх відтинків ока з застосуванням спеціального освітлення і мікроскопа  BQ 900 (Haag-Streit, Швейцарія), з фотореєстрацією і архівацією отриманих даних (модуль відображення IM 900) з метою подальшого моніторингу захворювання і відслідковування ефективності його лікування.

Біометрія (А-сканування)

Визначення за допомогогю ультразвукового зонду US4000 (Nidek, Японія) лінійних розмірів інтраокулярних структур. Використовується для оцінки прогресування міопії, вродженої глаукоми, розрахунку оптичної сили ІОЛ.

Ультразвукова діагностика (В-сканування)

Дослідження за допомогою ультразвукового зонду US4000 (Nidek, Японія) внутрішніх середовищ ока, що дає можливість виявити патологію задніх відтинків ока при непрозорих оптичних середовищах, а також провести діагностику тканин та структур орбіти.

Ретинальна фотографія

Цифрова візуалізація структур сітківки та зорового нерва за допомогою фундус-камери надвисокої роздільної здатності AFC 210 (Nidek, Японія) з метою динамічного спостереження за змінами очного дна і максимально ефективного лікування.

Оптична когерентна томографія (ОКТ)

Пошарове дослідження тканин і структур сітківки в реальному часі на клітинному рівні лазерним променем низької інтенсивності за допомогою приладу RtVue (OptoVue, США). Отримані дані дозволяють виявити низку  захворювань сітківки (вікова дегенерація макули, набряк макули, епіретинальна проліферація, макулярна "дірка" та інше) і глаукому на ранніх стадіях, коли інші діагностичні методи є неефективними. Забезпечує моніторинг захворювань заднього відрізку ока і ефективність їхнього лікування.

 

 

Томографія переднього відрізку ока

Комп'ютерна топографія рогівки і дослідження переднього відрізку ока за допомогою унікального діагностичного прилада провідного виробника офтальмологічного обладнання WaveLight AG (Німеччина) топографа Allegro Oculyzer.

Allegro Oculyzer дозволяє проводити:

  • діагностику широкого ряду патологій переднього відрізку ока;
  • діагностику і моніторинг різних травм і захворювань рогівки, в тому числі кератоконусу;
  • повне передопераційне обстеження пацієнтів щодо проведення операцій на рогівці (рефракційна хірургія, персоналізована абляція, контроль стану рогівки після оперативних втручань);
  • діагностику та моніторинг пацієнтів з глаукомою;
  • діагностику та моніторинг пацієнтів з катарактою;
  • корекцію тонометричних значень внутрішньоочного тиску з урахуванням індивідуальних властивостей рогівки;
  • розрахунок інтраокулярних лінз (ІОЛ) для пацієнтів, які перенесли операцію ЛАСІК.

 

Вартість діагностичних обстежень