Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Весна – найкращий час для змін та оновлень!


П’ять причин чому варто обрати лазерну корекцію зору:

1.    Вам незручно в окулярах?

Особливо взимку, коли окуляри запотівають, роблять безпорадними в морозну погоду,  або навіть гірше – несподівано ламаються чи пошкоджуються. Забудьте про це! Лазерна корекція подарує Вам свободу дій.

2.    Ви втомилися від контактних лінз?

Щоденні ритуали з одягання і знімання лінз, з правильним очищенням і зберіганням, вчасним придбанням  нової або пошкодженої пари лінз. Тоді, лазерна корекція відмінний спосіб позбутися усіх проблем, пов’язаних з носінням контактних лінз.

3.    Ви ведете активний спосіб життя – спорт, туризм, подорожі це Ваш стиль? 

Лазерна корекція звільняє від незручностей. Просто уявіть, яке задоволення принесе Вам свобода від окулярів і контактних лінз.

4.    Окуляри або лінзи заважають у роботі?

Є безліч професій, при яких носіння окулярів і контактних лінз є виключенням. Наприклад, неможливо користуватися окулярами, якщо потрібно користуватися додаткових захистом для обличчя і очей. Деякі виробничі приміщення здатні наповнюватися пилом, що виключає носіння працівником контактних лінз через швидке накопичення бруду на них. Спортсмени, військовослужбовці, пілоти, професії в яких гострота зору необхідна, а корекція за допомогою окулярів і лінз заборонена. У таких випадках лазерна корекція забезпечує не тільки комфорт, а й передбачає нові кар’єрні можливості.

5.    Якщо Ви не хочете відмовлятися від окулярів, бо вони є частиною іміджу?

Ви зможете носити окуляри з прозорими не коригуючими стеклами, лише як аксесуар, маючи при цьому відмінну гостроту зору.  Не обов’язково ненавидіти  окуляри або мати проблеми з контактними лінзами для того, щоб задуматися над можливістю лазерної корекції зору. Зменшення «залежності» від коригуючи окулярів може значно спростити та прикрасити Ваше життя.

"ВІЗЕКС" – позбавляє окулярів!

www.vizex.lviv.ua

тел. +38 097 244 70 70