Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Де робити лазерну корекцію зору? Лазерна корекція зору OptiLASIK

У медичному центрі ВІЗЕКС® застосовують революційний метод лазерної корекції зору OptiLASIK™, який можливий завдяки використанню інноваційних технологій і високій продуктивності ексимерного лазера WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser (Alcon).

WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q LaserWaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser – унікальний лазер, який дозволяє проводити "персоналізовану" корекцію зору з використанням даних топографії рогівки, або хвилевого фронту оптичної системи ока. Ця технологія дозволяє усунути нерівності рогівки, які впливають на якість зору, і таким чином отримати ідеальну оптичну поверхню і відмінний зір.

WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser – лазер із універсальним програмним забезпеченням доведеним до високої точності та прогнозованості. Лазер обладнано системою надшвидкого відеоспостереження за оком, що дозволяє виявити рух оком і призупинити роботу.

WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser працює з надвисокою частотою повторення імпульсу. Таким чином, середній час лазерної корекції займає усього кілька секунд, що забезпечує максимальний комфорт і зручність для пацієнта. Під час процедури лазерної корекції зору точність і стабільність потоку кожного імпульсу регулює смарт-програма, яка автоматично збалансовує енергетичні рівні, щоб кожна аплікація лазерного імпульсу забезпечувала найточніший результат.

Технологія OptiLASIK стоїть на один крок попереду від інших технологій лазерної корекції зору і є однією з найбільш популярних технологій в світі, що забезпечує чудові результати при проведенні "персоналізованої" лазерної корекції зору, а також при корекції топографії та аберацій хвилевого фронту рогівки.

ТВОЇ ОЧІ УНІКАЛЬНІ ЯК І ТИ

Вартість лазерної корекції зору OptiLASIK